zapati

Kde nás najdete?

V Mostě v ulici Karla Marxe č.p. 798 (bývalá mateřská škola).
popis cesty »»»

objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most
objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most

Strolleringové Závody kočárků ve sportovní chůzi 2018

ZK baner
Rodina offline-zapojujeme se
V neděli 13.5.2018 (Den matek) opět pořádáme na Šibeníku v Mostě Strolleringové® Závody kočárků 2018 ve sportovní chůzi. V 15 hodin odstartují tyto závody na desítkách míst po celé ČR, na Slovensku příp. i jinde. A vy můžete být u toho!

Místo konání v Mostě: 50.5028347N, 13.6451408E
Základní kategorie: maminky, tatínci, rodiny
Vedlejší kategorie: závody odrážedel, kol a dětských kočárků - dle počtu a zájmu přihlášených.

Všichni zaregistrovaní účastníci, kteří se závodů v Mostě zúčastní, budou zařazeni do slosování o hlavní cenu - kočárek (golfové hole Junior 2018) - dar firmy Kočárky Beruška. Slosování proběhne po vyhlášení vítězů poslední kategorie. Účast na vyhlašování je podmínkou předání ceny. Pitný režim závodníků zajištěn. Krásné ceny ve strollbole.

Doprovodný program: Od 14 hod. bude všem (i neregistrovaným) přítomným k dispozici doprovodný program (např. preventivní program Týmu silniční bezpečnosti "Na kole jen s přilbou" - povinná výbava na kolo, správný výběr, nasazení a užívání přilby, "opilé" brýle, interaktivní hra "S Tomíkem na kole" aj., Český červený kříž - ukázka první pomoci a možnost jejího nácviku, dále měření tlaku s VZP, zábavné aktivity a hry pro děti, jízda na koni, malování na obličej, skákací hrad, výtvarné aktivity ke Dni matek aj.). Během závodů bude možné shlédnout a vyzkoušet si ukázkové Strolleringové cvičení s kočárky.

Startovné: 50,-/rodinu příp. i více (viz níže)
Polovina z vybrané částky - startovného bude věnována organizaci Nedoklubko, která podporuje rodiče předčasně narozených dětí. Částka nad rámec stanoveného startovného bude darována Nedoklubku celá. Více o mosteckém Nedoklubku: Nedoklubko Most - Facebook.

Registrace závodníků (odkaz v dolní části). Nezapomeňte uvést všechny soutěžní kategorie, které chcete absolvovat - M (maminka), T (tatínek), R (rodina=maminka s tatínkem - oba společně vezou kočárek), příp. O (odrážedla), P (kočárek s panenkou), K (kolo - dětské). Přednostní registrace na místě mohou využít ti, kteří se na webu Závodů kočárků (www.zavody-kocarku.cz) registrovali nejdéle do pátku 11. 5. 2018 do 16 hod.

Info k registraci: Odesláním registrace vč. registrace na místě dáváte souhlas k dalšímu možnému využití pořízených fotografií či videozáznamů z akce STROLLERING® Závody kočárků 2018 pro účely publicity (k propagaci akce na našem webu, sociálních sítích, ve výroční zprávě, zprávách z akce - tiskových zprávách apod.). Každý účastník akce se účastní dobrovolně a na své riziko. Pořadatel nenese odpovědnost za případné újmy zdravotní i jiné vzniklé v průběhu konání akce. Dále účastník souhlasí s použitím jeho osobních údajů (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.) uvedených v závazné přihlášce na tuto akci pro potřeby pořadatele, a to výhradně za účelem pořádání této akce a zasílání dalších informací výhradně ze strany pořadatele – Krušnohorského centra pro rodinu, z.s účastníkovi. Údaje, které nám sdělíte, slouží pouze pro účely organizace Závodu kočárků a nebudou předány třetím osobám.

Hlavní pořadatel celorepublikových Závodů kočárků je Strollering®, organizátor v Mostě - naše centrum.
Obecné dotazy: ZDE, nejčastější otázky: ZDE.

Orientační program (změna vyhrazena):

14,00 hod. - Začátek registrace (předem registrovaní do pátku 11. 5. 2018 do 16 hod. mají přednost - přihlaste se u registračního stolu), začátek doprovodného programu, zahájení prodeje lístků do strollboly.
14,45 hod. - Konec registrace (příp. dříve).
14,50 hod. - Ukázka správné závodní chůze (u podia).
15,00 hod. - Zahájení závodů, rozlosování dvojic/trojic - kategorie Maminky.
Cca 15,05 hod. - START 1. kategorie – Maminky, poté dekorování vítězů.
Cca 15,30 hod. - Ukázka první pomoci – ČČK + kojící přestávka.
Cca 15,45 hod. - START děti - odrážedla, kočárky příp. kola.
Cca 16,00 hod. - START kategorie Tatínci, poté dekorování vítězů
Cca 16,20 hod. - Losování strollboly. Předání výtěžku závodu Nedoklubku.
Cca 16,30 hod. - Ukázka Strolleringové lekce + kojící přestávka.
Cca 16,40 hod. - START kategorie Rodiny, poté dekorování vítězů.
Cca 17,00 hod. - Losování o hlavní cenu (ze všech registrovaných účastníků) – kočárek – golfky od Kočárků Beruška.

Pro přebalování bude možné využít přebalovací podložky a pro kojení židle - vše u registrace, resp. po ukončení registrace (od 15 hod.).

FB pozvánka - událost ke sdílení - Závody kočárků v Mostě (neslouží k registraci na závod.
Letáček ke stažení: ZDE (png).

Partneři, sponzoři a spolupracující organizace:

Děkujeme všem, kdo nám pomáhají zajistit doprovodný program a zdárný průběh celé akce v Mostě i dárcům:

logo KPmM SIAD Ústecký kraj MPSV Fromin Sportovní hala
Strollering Most, Chomutov,
Fotografování Tereza Pecháčková,
Venator Most,
15. základní škola Most.

Celostátní patneři Závodů kočárků: ZDE.

Aktivity projektu Krušnohorské centrum pro rodinu – RC Barborka podporuje Ústecký kraj, MPSV z dotačního programu Rodina, město Most, Kočárky Beruška, Tymos, Hudebniny Tymos Most a SIAD Czech.