zapati

Kde nás najdete?

V Mostě v ulici Karla Marxe č.p. 798 (bývalá mateřská škola).
popis cesty »»»

objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most
objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most

Fotogalerie

Závody kočárků ve sportovní chůzi s MC Barborka 2017

V neděli 23. 4. 2017 se na Šibeníku v Mostě pod záštitou primátora ing. Jana Paparegy uskutečnily - přes velkou nepřízeň počasí - Strollering Závody kočárků. Ačkoliv jsme je v rámci našeho Mateřského centra Barborka organizovali podruhé, byl to již 6. ročník (Závody kočárků jsou celorepubliková záležitost přesahující už i na Slovensko a do Polska a vyznačují se tím, že ve stejný den a stejnou hodinu odstartují Závody na všech zapojených místech najednou).

Bohatý doprovodný program nám v Mostě pomohly nezištně zajistit mnohé neziskové organizace (z koordinační skupiny č. 3 - Prorodinné a volnočasové aktivity vč. Oblastního spolku ČČK Most, který zajišťoval zdravotní dohled). Zapojili se i mnozí naši příznivci a přátelé, Městská policie Most dohlížela na bezpečnost u přechodu i při celé akci a také předvedla ukázku výcviku policejního psa. Pro děti i rodiče byla připravena i tvořivá dílna, zábavné a naučné úkoly (bezpečnost dětí v provozu i doma, didaktické hry…), prevence – bezpečnost s BESIPem (brýle simulující požití alkoholu/drog aj.). Všem moc děkujeme za ochotu a skvělou spolupráci!

Díky sponzorům se podařilo zajistit hezké dárky nejen pro výherce v jednotlivých kategoriích (závody maminek, závody tatínků, závody celých rodin, závody dětí na odrážedlech/kolech a závody dětí s kočárkem - s panenkou), ale i všem závodícím. Celou akcí vtipně provázel moderátor Zdeněk Lukesle.

Jména vítězů se dočtete u fotografií na našem facebooku MC Barborka, kde k nim najdete i komentáře. Odkazy na fotografie a videa:

Mostecký deník.
E-mostecko - výstižný titulek :-).
Město Most - videoreportáž Mostexpres.
Facebook MC Barborka – foto s komentářem.
• Reportáž TV Dakr (lze naladit na TV) – pokud získáme svolení, bude i na Youtube.
• Foto z našeho FB i z E-mostecka jsou také na - Rajčeti.

Partneři, sponzoři a spolupracující organizace:

Děkujeme všem, kdo nám pomohli zajistit dárky závodníkům, doprovodný program i zdárný průběh celé akce:

MPSV Ústecký kraj

Foto - Radek Chmel, Zdeněk Lukesle

Aktivity projektu Krušnohorské centrum pro rodinu – RC Barborka podporuje Ústecký kraj, MPSV z dotačního programu Rodina, město Most, Mgr. Leo Steiner, Rossmann - drogerie, parfumerie, Kočárky Beruška, Tymos a Hudebniny Tymos Most.