zapati

Kde nás najdete?

V Mostě v ulici Karla Marxe č.p. 798 (bývalá mateřská škola).
popis cesty »»»

objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most
objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most

Fotogalerie

Vánoční nadílka v MC Barborka

Abychom spolu oslavili nadcházející Vánoce, sešli jsme se v hojném počtu ve středu 13.12.2017 v Barborce a začali výrobou kapříka, při které si děti (i rodiče) procvičili prstíky a jemnou motoriku - lepili, stříhali zdobili... Pak jsme si ještě stočili svíčku z plátů voňavého včelího vosku a už následovalo rozkrajování jablíček, pouštění "lodiček" z ořechů... k tomu cinkala zvonkohra...

Následovalo zdobení stromečku a pak už děty šly ven vyhlížet Ježíška, aby mu posvítily prskavkami na cestu a mohl jim nadělit nějaké dárečky. Za nedlouho už se ozval zvoneček a děti našly pod rozsvíceným stromkem opravdovou nadílku. Před jejím rozbalením jsme si ještě poslechli krásnou hru na flétnu a pak se teprve rozbalovalo.

Na závěr konečně čekala odměna i na rodiče - posezení u svařeného vína, čaje či kávy a u cukroví, kterého i po průběžném ujídání dětmi zbylo dostatek pro všechny.


Aktivity projektu Krušnohorské centrum pro rodinu – RC Barborka podporuje Ústecký kraj, MPSV z dotačního programu Rodina, město Most, Mgr. Leo Steiner, Amazon, Rossmann - drogerie, parfumerie, Kočárky Beruška, Tymos, SIAD Czech spol. s r.o. a Hudebniny Tymos Most.
Ústecký kraj
Most-přátelský rodině
Rossmann inspiruje
MPSV
Hudebniny Most
MPSV Rodina
Kočárky Beruška
Tymos
SIAD