zapati

Kde nás najdete?

V Mostě v ulici Karla Marxe č.p. 798 (bývalá mateřská škola).
popis cesty »»»

objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most
objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most

Fotogalerie

Říjen pro neziskovky 2017

logo KPmM

Stejně jako v minulých letech, i letos umožnilo město Most prezentaci neziskových a příspěvkových organizací v prostorách magistrátu (po celý říjen), stejně jako prezentační akci neziskovek v OC Central (19.10.2017). Celá kampaň na jejich podporu začala slavnostním zahájením v pondělí 2.10.2017 na magistrátu Mostu a bude ukončena 31.10. bowlingovým turnajem účastníků Komunitního plánování města Mostu. I naše centrum je zapojeno do této kampaně, a tak si můžete na magistrátu ve 3. prohlédnout(nejen) naši výstavku. Kromě již uvedeného jsme totiž připravili i Den otevřených dveří v MC Barborka, a to v pondělí dne 23.10.2017 od 9 do 12 hodin.

Magistrát také uspořádal mezi svými zaměstnanci sbírku pro místní neziskové organizace, které měly možnost požádat o to, co potřebují (např. my jsme žádali o materiálové a výtvarné potřeby pro aktivity s dětmi apod.). Při zakončení celé kampaně na Benediktu pak byl zveřejněn seznam podpořených organizací, mezi kterými jsme byli i my. Za dar moc děkujeme.Pozvánky na naše akce během kampaně (foto z akcí najdete ve Fotogalerii):
Den otevřených dveří v MC Barborka (JPG),
Oslava narozenin MC Barborka (JPG),
Ekohrátky - Malíři (JPG).


Foto/články (vč. odkazu na akce NNO během kampaně):
Oficiální web města Mostu - info a foto ze všech fází Října pro NNO 2017
Mostecké listy on-line 26. 9. 2017
Mostecké listy on-line 3.10.2017
Mostecké listy on-line 20. 10. 2017

Zahájení kampaně a výstava/prezentace KCR na magistrátu:


Prezentace neziskových organizací v OC Central

Říjen pro neziskovky - Den otevřených dveří v našem Klubu rodičů: ZDE.

Aktivity projektu Krušnohorské centrum pro rodinu – RC Barborka podporuje Ústecký kraj, MPSV z dotačního programu Rodina, město Most, Mgr. Leo Steiner, Amazon, Rossmann - drogerie, parfumerie, Kočárky Beruška, Tymos, SIAD Czech spol. s r.o. a Hudebniny Tymos Most.

Ústecký kraj
Most-přátelský rodině
Rossmann inspiruje
MPSV
Hudebniny Most
MPSV Rodina
Kočárky Beruška
Tymos
SIAD