zapati

Kde nás najdete?

V Mostě v ulici Karla Marxe č.p. 798 (bývalá mateřská škola).
popis cesty »»»

objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most
objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most

Fotogalerie

Oslava 12. narozenin MC Barborka

V úterý 24.10.2017 jsme se sešli s mnoha maminkami (i jednou babičkou) a dětmi, abychom oslavili 12 let od prvního setkání maminek a dětí v našem centru (tehdy se ještě nejmenovalo MC Barborka - toto pojmenování obdrželo mateřské centrum až na jaře 2006). Díky sponzorům a příznivcům našeho centra jsme mohli nakoupit do naší herny mnoho nových hraček a výtvarných pomůcek, nafouknout balonky heliem, shlédnout divadelní představení "O rybáři a zlaté rybce", připít si dětským šampaňským a smlsnout si na výborném dortu a mnoha dalších dobrotách. V neposlední řadě a k velké radosti nejen dětí jsme si mohli prohlédnout hasičské auto.

Všem, kteří nám tuto oslavu umožnili (Divadlo rozamnitostí, SIAD Czech, Ridera - Coal Cup 2017, dobrovolní hasiči a další, kteří přispěli na náš provoz či svými dárky nejen na tuto oslavu), moc děkujeme.

Aktivity projektu Krušnohorské centrum pro rodinu – RC Barborka podporuje Ústecký kraj, MPSV z dotačního programu Rodina, město Most, Mgr. Leo Steiner, Amazon, Rossmann - drogerie, parfumerie, Kočárky Beruška, Tymos, SIAD Czech spol. s r.o. a Hudebniny Tymos Most.Ústecký kraj
Most-přátelský rodině
Rossmann inspiruje
MPSV
Hudebniny Most
MPSV Rodina
Kočárky Beruška
Tymos
SIAD