zapati

Kde nás najdete?

V Mostě v ulici Karla Marxe č.p. 798/7 (bývalá mateřská škola - jesle).

MAPY.CZ »»»
Popis cesty »»»

objekt KCR z Marxovy ulice
objekt KCR z Marxovy ulice
Prohlídka našich prostor»»»

Co pro nás můžete udělat?

Pokud se Vám naše zaměření líbí, můžete nám nabídnout svoji pomoc nebo finanční podporu.
Více o možnostech naší podpory »»»

GIVT.cz

Spolu pro MC

Kdo nás podporuje?

Pravidelně aktualizovaný seznam těch, bez kterých bychom nemohli realizovat aktivity, které děláme.
více »»»

děti

Jak jste byli u nás spokojeni? Svůj anonymní názor můžete vyjádřit zde (krátký dotazník, pouze zaškrtávání 7 otázek) Spokojenost klienta (dotazník Survio). Děkujeme za všechny podněty.

Nabízíme nově možnost pronájmu herny a zahrady k oslavám vašich dětí! Více info ZDE

Facebook - KCR Most - MC Barborka - aktuality, zajímavé odkazy, články...

Novinky

Změna 26. 10. a 2. 11. 2017!!!

Pozor - ve čtvrtek 26. 10. 2017 a 2. 11. 2017 bude zavřeno. Děkujeme za pochopení.
Oslava - pozvánka

Srdečně zveme na oslavu narozenin našeho Mateřského centra Barborka. K vidění bude hasičské auto a pohádka v podání Divadla rozmanitostí, k zakousnutí dort a jiné dobroty, k rozbalení dárky pro "Barborku" a k hraní mnoho zajímavých i naučných her. Více v pozvánce ke stažení (JPG).

Říjen pro NNO - pozvánka

Jako i v minulých letech, i letos umožnilo město Most prezentaci neziskových organizací v prostorách magistrátu (po celý říjen), stejně jako prezentační akci neziskovek v OC Central (19.10.2017). Celá kampaň na jejich podporu začala slavnostním zahájením... pokračování a naše akce (pozvánky) zde.

Ekohrátky "Malíři" - pozvánka

Další díl Ekohrátek, které se uskuteční v sobotu 21. 10. 2017 mezi 15. a 18. hodinou je opět připrave! Plátno, stojan, štětce a palety - vše už čeká na malé malíře. Vytvoříme společný obraz i menší obrázky, které si budete moci odnést domů, k dispozici bude opět i spousta hraček a zábavy. Především předškoláčci si ani nevšimnou, že nenásilně procvičují vše, co potřebují do školy... V případě příznivého počasí bude opět možnost opéci si vlastní buřtíky. Více info v pozvánce ke stažení (JPG)

Změna 7. 9. 2017!!!

Pozor - ve čtvrtek 7. 9. 2017 z provozních důvodů nebude otevřená odpoledí herna. Děkujeme za pochopení.
Ekohrátky "Šikulové" - pozvánka

V sobotu 23. 9. 2017 mezi 15. a 18. hodinou se těšíme na všechny tvořivé děti a jejich rodiče. Vyrobíme si totiž vlastní svíčku z včelího vosku a odlijeme či vykrojíme glycerínová mýdla. Nádavkem si užijete zajímavou zábavu a děti si navíc leccos procvičí hlavičkou či rukama - máme mnoho zajímavých a nových hraček. Budete moci také opéci vlastního buřta (pokud to počasí dovolí) a pobýt na čerstvém vzduchu na naší zahradě.
Více info v pozvánce ke stažení (JPG)

Novinky - změny v novém školním roce!!!

Pozor - od 1. 9. 2017 (resp. od 5. 9.) se mění obvyklý den konání Školičky a Šikovných ručiček. Budou každé úterý v obvyklém čase.

Více info v programu ke stažení (JPG)

Cvičení fitMAMI ukončeno

Cvičení s Radkou Nemčekovou bylo v polovině srpna 2017 na její přání ukončeno. Děkujeme jí za její elán a rady, které předala mnoha maminkám a někdy i tatínkům!Poděkování

Velmi děkujeme firmě Speciální stavby Most spol. s r.o. za finanční příspěvek našemu Mateřskému centru Barborka a slečnám Tereze Kadárové a Michaele Houdkové za grafické práce prostřednictvím darovacího portálu Um sem um tam pro účely propagace našeho centra (obrázek a šablony na pozvánky, webové stránky, výroční zprávu apod.).

Vydali jsme výroční zprávu

Věděli jste, že nedostatečná a nedůsledná výchova rodičů, neúplnost či nefunkčnost rodin atd. jsou hlavní příčinou delikvence mládeže? A že Ústecký kraj je na prvním místě z krajů ČR v počtu řešení výchovných problémů mládeže, přičemž více než polovina... Více ve fotogalerii ZDE.

Dotazník spokojenosti klientů

Jak jste byli u nás spokojeni? Svůj anonymní názor můžete vyjádřit zde (krátký dotazník, pouze zaškrtávání 7 otázek) Spokojenost klienta (dotazník Survio).