zapati

Kde nás najdete?

V Mostě v ulici Karla Marxe č.p. 798 (bývalá mateřská škola).
popis cesty »»»

objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most
objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most

Fotogalerie - KURZY/SEMINÁŘE PRO RODIČE

Zde naleznete fotografie z Klubu rodičů dětí do cca 3 let resp. kurzů a seminářů/besed/svépomocných skupin/vzájemného sdílení. Bližší informace ke klubům rodičů vč. témat, termínů apod. naleznete v Programu akcí.
Foto z kurzů pro rodiče s předškoláky (Klubu Školička a Šmoulování, resp. Šikovné ručičky), které jsou též součástí nabídky našich kurzů, naleznete v základním seznamu Fotogalerie řazeném podle data.


Při kurzech a konzultacích zajišťujeme péči o děti a zábavu pro ně, aby se rodiče mohli v klidu vzdělávat či řešit aktuální problémy. Samozřejmě na závěr zbyde čas i pro rodiče a děti samotné.

Kurz pro rodiče s předškoláky - Klub Školička a Šikovné ručičky

- středa odpoledne - dozvíte se zde, jak připravit dítě do 1. třídy.

Školička našeho MC připravuje děti prostřednictvím zkušené pedagožky na vstup do 1. třídy - procvičuje se zde vše potřebné - tvary, barvy apod., podporuje rozvoj jemné motoriky prostřednictvím různých výtvarných činností apod. Na tomto klubu využíváme pracovních sešitů aj. didaktických pomůcek (Logico, motorické hry, časopis Sluníčko aj.). Velký dík patří paní učitelce Bc. Lucii Vogelové, která pro předškoláčky tento program připravuje a dokáže je zaujmout tak, že se na školičku těší.

Kurz pro rodiče s dětmi do 3 let a Kurz rodičovské kompetence

Kurzy/semináře probíhají během tzv. Klubů pro rodiče a děti pod vedením odborníků.


Aktivity projektu Krušnohorské centrum pro rodinu – RC Barborka podporuje Ústecký kraj, MPSV z dotačního programu Rodina, město Most, Mgr. Leo Steiner, Amazon, Rossmann - drogerie, parfumerie, Kočárky Beruška, Tymos, SIAD Czech spol. s r.o. a Hudebniny Tymos Most.

Ústecký kraj
Most-přátelský rodině
Rossmann inspiruje
MPSV
Hudebniny Most
MPSV Rodina
Kočárky Beruška
Tymos
SIAD