zapati

Kde nás najdete?

V Mostě v ulici Karla Marxe č.p. 798 (bývalá mateřská škola).
popis cesty »»»

objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most
objekt Krušnohorského centra pro rodinu Most

Fotogalerie

Ekohrátky - Malý zahradník

Letošní první díl Mosteckých rodinných ekoHRÁTEK, které probíhají v našem centru již 4. rokem, proběhl 13.5.2017, a to za finanční podpory města Mostu, MPSV a Ústeckého kraje. Tématem bylo zahradničení a vše, co s tím souvisí...

Hned po úvodním zdobení květináčů jsme kvůli počasí pospíchali opékat buřty, ale nakonec se udělalo pěkně a my mohli všechny aktivity přenést ven a užili jsme si krásné odpoledne na čerstvém vzduchu. Děti velmi bavilo sklízet zeleninu zasázenou v pískovišti, kterou několikrát znovu sázely a sklízely. Paní učitelka Lucie Vogelová pro ně měla připraveny i různé úkoly (které bavily i poučily a oprášily vědomosti potřebné pro předškoláky) i vyrábění dárku - náhrdelníku pro maminky k jejich zítřejšímu svátku (Den matek). Na závěr jsme do ozdobených květináčů zasázely kytičky, které si děti hrdě odnesly domů.

Během celé akce jsme vydrželi bez připojení k internetu či mobilním datům a jsme hrdí, že naše akce zaujala tak, že nikomu virtuální realita nechyběla. Naopak - rodiče, prarodiče i děti si užili vzájemnou pozornost, společnou a zábavnou aktivitu a přátelském prostředí.

Aktivity projektu Krušnohorské centrum pro rodinu – RC Barborka a Mostecké rodinné ekohrátky podporuje Ústecký kraj, MPSV z dotačního programu Rodina, město Most, Mgr. Leo Steiner, Rossmann - drogerie, parfumerie, Kočárky Beruška, Tymos a Hudebniny Tymos Most.

Ústecký kraj
Most-přátelský rodině
Rossmann inspiruje
MPSV
Hudebniny Most
MPSV Rodina
Kočárky Beruška
Tymos